Tapety obiektowe do hoteli, biur, restauracji, apartamentów i klinik

Tapety obiektowe

W stosunku do zwykłych tapet, okleiny Vescom wyróżniają się kilkoma istotnymi cechami technologicznymi oraz sposobem konfekcjonowania.

Zawsze, jeżeli jest mowa o tapecie winylowej Vescom, to oznacza, że jest to produkt zbudowany z dwóch warstw. Pierwszą warstwą stanowiącą ponad 90% wagowych jest mocny, zwarty winyl. Warstwą drugą jest tekstylny podkład stabilizujący. Dzięki temu tapety winylowe Vescom są niezwykle wytrzymałe mechanicznie. Jako jedyny producent zdecydował się na zabezpieczenie środkiem BioPruf®, wszystkich kolekcji tapet winylowych. To sprawia, że powierzchnia tapet winylowych Vescom zawsze jest wolna od rozwijających się drobnoustrojów takich jak grzyby, roztocza, pleśnie i bakterie.

Najmniejszą jednostką handlową jest 1mb i nie ma potrzeby kupowania całych rolek. Tapety Vescom są o wiele szersze niż zwykłe tapety w rolkach. Ich przeciętna szerokość to 130 cm. Tapety tekstylne tkane, wykonane z włókien naturalnych, zabezpieczone są Teflonem, który chroni je przed przypadkowym zaplamieniem kolorowymi płynami. Wszystkie okleiny Vescom sklasyfikowane są w dwóch kategoriach odporności ogniowej. W zależności od kolekcji, tapety Vescom są niepalne lub trudnozapalne, co pozwala na stosowanie ich we wszystkich rodzajach budynków oraz pomieszczeń przeznaczonych na pobyt stały lub czasowy ludzi.